Logo

Prodavam masina za molzenje kravi

Број на оглас: 3660160 | Објавен на: 08.08.2020, 22:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam masina za molzenje kravi mnogu malce koristena vo odlicna sostojba

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Prodavam

Потврден огласувач