Logo

Se prodava mercedes c180

Број на оглас: 3660212 | Објавен на: 09.08.2020, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 180

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes c 180, 1994 godina, prva boja, registriran do 2ri mesec 2021 godina, so klima, so atestiran plinski ured, celosno servisiran.
Cena po dogovor.
Kontakt 078283177 cele

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Gile

Потврден огласувач