1 / 12
Peugeot 208 1.4 HDI
6.200 €
09.01.2021 11:08

Карпош / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

208

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Peugeot 208 1.4 HDI

SNAGA: 50 KW / 68 KS
GODINA: 2013/2012
km.175.000

OPREMA:

-CLIMATRONIC
-PARKING SENZORI
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-CITY SERVO VOLAN
-RADIO CD
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
-ABS
-SERVISNA KNIGA
-METALIK BOJA
-ALU FELNI
VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA
SERVISNA KNIGA

I N T E G R A
jadranska magistrala bb
Skopje
☎076333666
🌍 www.integramotors.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

I N T E G R A motors group
Kacanicki Pat bb
Потврден огласувач
076 333 666
Испрати Е-маил до огласувачот

VW Caddy Maxi Life 1.9 TDI 7 sedista 2010’

1111111 €

Opel Astra 1.7 CDTi 2015

8500 €