Logo

Opel Vivaro

Број на оглас: 3660302 | Објавен на: 04.08.2020, 23:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vivaro

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Vivaro vo odlica sostojba! 8+1
Registrirano cela godina i servisiran!
moze zamena so vaša doplata. Zamena ponudete na viber.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 ive

Потврден огласувач