Logo

Audi 1.9dizel 2007 delovi 078268198

Број на оглас: 3660303 | Објавен на: 21.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za delovi

 Sejdo

Потврден огласувач