Logo

AUDI A4 B8 2.0TDI

Број на оглас: 3660332 | Објавен на: 12.08.2020, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 9.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


audito e vo kompletna ispravna sostojba vez zabeleski so nov set lamela korpa zamaec Sachs novi plocki napred nazat novi gumi napred set kaisi i zategaci ina linest bosch redovno servisiran so servisna kniska tri kluca sportski branici karbon vnatresno ambient led osvetluvanje so menuvanje na boi tempomat i mn drugo BEZ ZAMENI 078696815

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач