Logo

Samsung Galaxy S6 Edge

Број на оглас: 3660333 | Објавен на: 02.08.2020, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy S6 Edge

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Raboti na site mrezi, sledi so polnac.

 Enver

Потврден огласувач