Logo

VW Passat 1.9 TDI 131ks

Број на оглас: 3660340 | Објавен на: 06.08.2020, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.400 €

3.499 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Passat 1.9 TDI 131ks 2003god, registriran do 11ti mesec, mnogu dobro socuvan so full oprema

 Milan

Потврден огласувач