Logo

Prodavam Peugeot 307 HDI

Број на оглас: 3660378 | Објавен на: 01.08.2020, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Peugeot 307 HDI,doneseno od CH,full oprema. Telefon za kontakt 071-204-747 Simeon

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Milanco

Потврден огласувач