Logo

Prodavam BMW 318 d

Број на оглас: 3660385 | Објавен на: 06.08.2020, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW 318 d doneseno od CH,full oprema. Telefon za kontakt 071-204-747 Simeon

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Milanco

Потврден огласувач