Logo

Touran 2.0tdi automatik god 2007 reg full moze zamena

Број на оглас: 3660450 | Објавен на: 02.08.2020, 13:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vw touran 2.0tdi automatik god 2007 registriran servisi sve koza so naj full oprema vredi da se vidi

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Leotrim

Потврден огласувач