Logo

Elektricni paletarki

Број на оглас: 3660475 | Објавен на: 04.08.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


paletarkite se vo dobra sostojba

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Shpejtim

Потврден огласувач