1 / 5
Mercedes w210 e300 TD “ Za Delovi “
88 €
Цената е фиксна
28.07.2020 00:59

Дебар / Дебар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

300

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes w210 3.0 Turbo diesel avangard automatic
Se davat samo na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ardiol
Debar
Потврден огласувач
071709800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам