1 / 5
Audi A6 2.5TDI “ Za Delovi “
88 €
Цената е фиксна
28.07.2020 01:04

Дебар / Дебар

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2019

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Audi A6 2.5 TDI Automatic
Se davat samo na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ardiol
Debar
Потврден огласувач
071709800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам