Logo

Fiat punto 1.1 “Za Delovi “

Број на оглас: 3660514 | Објавен на: 28.07.2020, 01:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat punto 1.1 1.2 benzin
Se davat samo na delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач