Logo

Polo 1.4i “ Za Delovi “

Број на оглас: 3660515 | Објавен на: 28.07.2020, 01:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za polo 1.4 1.9sdi ima sve

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач