Logo

Fiat uno 1.1 “ Za Delovi “

Број на оглас: 3660518 | Објавен на: 28.07.2020, 01:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Uno

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat uno 1.1 benzin za delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач