Logo

Atv KYMCO 50cc 2T

Број на оглас: 3660526 | Објавен на: 04.08.2020, 07:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava KYMCO 50cc 2T 2019 uste pod garancija
Технички податоци:
▪ мотор: ................... 49.5 ccm/2-тактен
▪ макс.сила: ............ 3/6000 kw/rpm
▪ ладење: ................ воздушно
▪ стартување: ......... алансер/курбла
▪ тежина: ................. 150 kg
▪ резервоар: ........... 8.1 l
▪ кочници: ............... диск 200 mm/гуртни 110 mm
▪ гуми : ..................... 22x7-10 ▪ 22x10-10

Стандардна опрема:
▪ држач за преден куфер
▪ држач за заден куфер
▪ автоматски менувач со опција за рикверц
▪ прегледна дигитална командна табла со повеќе индикатори
▪ комфорно дизанирано седиште за двајца
▪ копче за аблендирање
▪ копче за 4-ри паркирни жмигавци
▪ двојни фарови со широко осветлување
▪ предни гуртни 110 mm
▪ заден диск 200 mm
▪ комфорни газишта за возач и совозач
▪ странични држачи за раце совозач
▪ заден спортски амортизер со 5 степени на подесување
▪ дополнително стартување со курбла
▪ рачна кочница
▪ OFF ROAD гуми со крампони
▪ спортска усисна мрежа на предниот дел
▪ спортско дизајнирани ретровизори
▪ 10 инчни предни и задни бандажи
▪ металик боја
▪ високо квалитетен ABS состав на сите пластични

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач