Logo

HP 8440p i7

Број на оглас: 3660547 | Објавен на: 10.08.2020, 20:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP

Xaрд диск HDD: 320 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i7

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 13 - 14 инчи

Цена: 8.500 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


HP 8440p - Intel Core i7 -Processor 2.66 GHz Dual-Core , 64-bit, 4 GB RAM, DDR3 SDRAM, HDD 400 GB.Laptopot e kako nov drzi baterija i nema maani.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач