Logo

Mercedes bandazi 5x112 so letni gumi 205 55 16

Број на оглас: 3660552 | Објавен на: 02.08.2020, 06:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi 5x112 - 6 cola od Mercedes B klasa-moze i na VW. Audi i dr.so odlicno socuvani letni gumi 205 55 16 Michelin(2015 6mm) i Tigar-2018 7mm)
Moze zaedno i poodelno
Inf. Tel 071-377-555

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач