Logo

Се издава спрат од куќа со прекрасен поглед. Работиме со вау

Број на оглас: 3660563 | Објавен на: 05.08.2020, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Спрат: 1

Греење: Дрва

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава спрат од куќа во Крушево со прекрасен поглед. Куќата е во близина на центарот.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Перо Николоски

Потврден огласувач