Logo

Посавка

Број на оглас: 3660581 | Објавен на: 09.08.2020, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Продавам посавка 3,5 годишна вакцинирана,чипирана добра за зајак и срна ..повеќе информации на 078 456 700

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 dusko

Потврден огласувач