Logo

Посавка 3,5 годишна

Број на оглас: 3660597 | Објавен на: 09.08.2020, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Продавам посавка 3,5 годишна вакцинирана,чипирана многу добра за срна, добра за зајак ...повеќе инфо на 078456700

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 dusko

Потврден огласувач