Logo

Се издава стан во Штип (ЦЕНТАР)

Број на оглас: 3660716 | Објавен на: 28.07.2020, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Плоштад Слобода

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава реновиран стан во центарот на Штип (Плоштад Слобода) на прв кат. Станот може да се пренамени и за деловен простор ( канцеларии за Нотар , Адвокат ,Екон.биро Извршител и сл. )

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Мите

Потврден огласувач