Logo

Bandasi 14ki-fiat,Alfa,lanca 4*98

Број на оглас: 3660759 | Објавен на: 02.08.2020, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Aluminski bandazi 14 ki za fiat alfa lanca 4*98
Cena fiksna 8000 denari

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач