Logo

Polo 1.2

Број на оглас: 3660959 | Објавен на: 13.08.2020, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.2 benzin uvoz Germanja ful opreme elektrika na stakal klima parking senzori greaci na retrovizori cena 3500 evra ne e fiksna tel 077 533 332

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Pere

Потврден огласувач