Logo

Fiat Seicento 1999

Број на оглас: 3660970 | Објавен на: 01.08.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Seicento

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Seicento Sport 1999godina extra sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme
076782162

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач