Logo

AudiA4 1.9 tdi ful

Број на оглас: 3661054 | Објавен на: 12.08.2020, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam audi A4 1.9 tdi ful oprema stegnata servisirana za poveks informacii barajte na tel.072 205 635 MARJAN

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач