Logo

Frizider , zamrznuvac. Duboki.

Број на оглас: 3661138 | Објавен на: 01.08.2020, 22:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 75 €

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Raboti super. Star model
200 l.
Kontakt 071 781 144

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 oglasnik

Потврден огласувач