Logo

Skuter 125cc

Број на оглас: 3661180 | Објавен на: 03.12.2020, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2008

Модел: Jon wain

Цена: 7.500 МКД

8.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 125cc nov celinar klip dekla bez dokumenti samo masina 100€ ima prostor za dogovor tel 076 617 103vlatko

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач