Logo

Delovi bloci 125-150cc

Број на оглас: 3661190 | Објавен на: 17.11.2020, 17:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2008

Модел: Arora fosti

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava delovi za 125-150cc masinski bloci namotki magneti amortizeri predni viluska povolno.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач