Logo

AUDI A8

Број на оглас: 3661279 | Објавен на: 11.08.2020, 07:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e vo odlicna sostojba , motor , menjac , karoserija i enterier 100 % zdrav , bez dodatni vlozuvanja.Moze zamena za Samurai , Feroza...

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач