1 / 3
Se prodava orizna niva
1.900 €
Цената не е фиксна
12.05.2021 13:09

Кочани / Кочани

Квадратура:

2629 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava orizna niva so kvadratura 2629m2.Nivata se naoga na mesto Krivulica vikano (Livadski pat) vo atarot na selo Trkanje-Kocani.So imoten i katastarski broj 2801Lice za kontakt Denica broj za kontakt 071/848-055 Cena za 2629m2 e 1900€

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077981399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам