Logo

Работа од дома

Број на оглас: 3661347 | Објавен на: 25.09.2020, 15:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Маркетинг, Реклама, ПР

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: По Договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бараат соработници за продажба на производи од каталог Лимес.На база од природни растенија заработка од секој производ е 33%
заработка од самата компанија
плаќање со подигање на самиот пакет
Од мое искуство можам да кажам дека може убаво да се заработи ако се посветиш на самата работа, зачленувањето е бесплатно

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач