Logo

Sobi Ohrid Sobi

Број на оглас: 3661433 | Објавен на: 13.08.2020, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 50 m²

Спрат: 2

Греење: Соларна енергија

Цена: 300 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdavat sobi so posebno kupatulo zad noken klub arena ul.Sirma vojvoda poveke info tel ...

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач