Logo

Chrysler Pt Cruiser 2.2crd

Број на оглас: 3661464 | Објавен на: 22.09.2020, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chrysler

Модел: PT Cruiser

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.000 €

2.100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2002
2.2crd odlicno socuvan
full oprema
moze sekakva zamena

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Xxxx

Потврден огласувач