Logo

Quart 19LT1 LCD 48 cm 19 inci Televizor Monitor

Број на оглас: 3661603 | Објавен на: 03.08.2020, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Quart

Производ: LCD

Големина: 48 cm (19 inch)

Цена: 4.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Quart Odlicen originalno dalecinsko
Od priklucoci ima :
- Skart
- Hdmi
- VGA za kompjuter
- PC audio vlez
- antena rf
- component av vlez

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач