Logo

FIAT STILO 1.9 multijet

Број на оглас: 3661745 | Објавен на: 10.08.2020, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.150 €

1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo dobra sostojba na bg tabli za DELOVI

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Pavle

Потврден огласувач