Logo

Passat 1.9 TDI B5.5 74kw 101ks registriran

Број на оглас: 3661900 | Објавен на: 02.08.2020, 00:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw passat B5.5 2001godina registriran servisiran nova set lamela namestena pred 1 nedela, smenet set rebrast kais , i promeneti site filtri i ulje pred 1 nedela ,nov akumulator kupen vcera so 1 godina garancija komplet novi 4 zimski gumi ,klima odlicna
pali vozi
Zvonete na ovoj broj 071-825-165

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Кристијан

Потврден огласувач