Logo

SE IZDAVA STAN, DEBAR MAALO DO KAFE BROZ , MODERNO NAMESTEN

Број на оглас: 3662038 | Објавен на: 12.08.2020, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2015

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: CRVENA VODA 11 , SKOPJE , DEBAR MAALO

Цена: 400 €

450 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZDAVA STAN 60 M. KVADRATI, SO EDNA SPALNA, MODERNO NAMESTEN SO SOPSTEVENO PARNO, KLIMA INVERTER,LIFT, FILTER ZA VODA ZA PIENJE, MASINA ZA PERENJE I SUSHENJE ALISHTA, -KOMPLETRIAN STAN

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 fuat

Потврден огласувач