Logo

Трактор/Traktor Hinomoto E23 - uvoz od Japonija

Број на оглас: 3662094 | Објавен на: 25.09.2020, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.190 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


INOMOTO E 23” увоз од Јапонија, цена со фреза 2.190 еур. Гуми протект Неготино тел 075 457 991
Видео: https://youtu.be/0IK6MTPRfVE

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач