Logo

Kujka

Број на оглас: 3662143 | Објавен на: 03.08.2020, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 172 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 1986

Година на реновирање: 2020

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Partizanska 52

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kujka 1/1 cisti dokumeti so markica na ubava lokacija do asvalten pat 075885334. 078273866

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dusko

Потврден огласувач