Logo

Audi a6 3.0

Број на оглас: 3662170 | Објавен на: 09.08.2020, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Telefon za kontakt:
077 592 301
Viber

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Vitan

Потврден огласувач