Logo

Se izdava

Број на оглас: 3662186 | Објавен на: 02.08.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Греење: Струја

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava apartman so spalna kujna i kupatilo tel 075 614 989

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ana

Потврден огласувач