Logo

Villiger ful Shimano XT

Број на оглас: 3662188 | Објавен на: 16.09.2020, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: 20 "

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvan.
Oprema ful Shimano deore Xt,obraci mavic,gumi schwalbe skoro novi.
Se funkcionira besprekorno.
Ram L , trkala 26".

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач