Logo

GOLF 1.9TDI 90KS (BORA,SEAT, AUDI, PASSAT, PASAT)

Број на оглас: 3662277 | Објавен на: 07.08.2020, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.600 €

2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu zacuvano VOZILO so full OPREMA.

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач