Logo

Samsung A51

Број на оглас: 3662341 | Објавен на: 13.08.2020, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A51

Боја: Blue

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 14.000 МКД

14.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e mnogu malku koristen kupen e od neptun i e seuste pod garancija nema grepka na nego

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Andon

Потврден огласувач