Logo

AUDI A 4 2.0 BENZ-PLIN 96KW AUTOMAT -N O V !

Број на оглас: 3662427 | Објавен на: 27.09.2020, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PERFEKTNO ZACUVAN AUDI A4
BENZIN LPG (ATESTIRAN VNESEN VO KNISKA)
VOZILOTO E REGISTRIRANO I KOMPLET SERVISIRANO !
AUTOMATIKOT SERVISIRAN KOMPLET -MASLO FILTER -
RABOTI BESPREKORNO !
PERFEKTNA RABOTA NA MOTOR I NA BENIN I NA PLIN !
PREDNICA ZDRAVA NI TROPA NI CUKA

TEL ZA KONTANT : 077 / 903 -888

 VLATKO

Потврден огласувач