Logo

Renault Megane prv gazda neuvezuvan

Број на оглас: 3662505 | Објавен на: 12.08.2020, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Megane 2011 godina 1.5 85ks dizel ,prv gazda, neuvezuvan, kompletno servisiran motor reg cela godina ,dva para gumi zimni i letni so full oprema klima tempomat...

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач