Logo

Hyundai Elantra 1.6 MPI GLS 2019-та

Број на оглас: 3662532 | Објавен на: 30.09.2020, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Elantra

Година: 2019

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 14.999 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава нова Hyundai Elantra 1.6 MPI GLS 2019-та година со ниво на опрема Premium + ел. преклопливи ретровизори, странични хронирани лајсни и оригинал патосници од следното ниво Impression. Има поминати само ~9000 km, регистрирана до 02/2021 година.
Салонска цена на ново возило ~17000€

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач